У Кореї третій день поспіль – рекордна кількість випадків COVID-19
11:30 10.12.2021
254

Кількість нових випадків зараження коронавірусом у Південній Кореї перевищує 7 тисяч уже третій день поспіль, що стало рекордним сплеском COVID-19 у країні, -  про це повідомляє АР.

Прем'єр-міністр Кім Бу Кюм заявив, що Південна Корея може бути змушена вжити «надзвичайних» заходів, якщо поширення коронавірусу не сповільниться найближчим часом.

Уряд також має намір прискорити проведення ревакцинації, скоротивши інтервал між другою та третьою ін'єкціями вакцини з поточних чотирьох-п'яти місяців до трьох місяців, починаючи з наступного тижня.

Нині повністю вакциновані близько 81% населення.

Місцева влада з понеділка посилила коронавірусні обмеження, заборонивши громадські заходи за участю більше семи осіб у столиці, а також вимагаючи від дорослих надавати свій статус про вакцинацію в ресторанах та інших закритих приміщеннях.

За даними Корейського агентства з контролю та профілактики захворювань, близько 5 300 з 7 022 нових випадків, зареєстрованих у п'ятницю, були виявлені в Сеулі та прилеглому мегаполісі, де COVID-19 поширився найбільше.

За даними Worldometers, з початку пандемії в Південній Кореї зафіксовано 503 606 випадків коронавірусу, з них 4 130 - летальних.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також