У потяги не пустили 340 пасажирів без COVID-документів
16:23 23.10.2021
259

З 21 жовтня, тобто з початку дії нових правил перевезень, через відсутність "ковідних документів" до поїздок потягами не допустили 340 пасажирів (0,5%).
Про це розповів керівник пасажирського напрямку АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський, повідомляє пресслужба компанії.

"Починаючи з 21 жовтня, було перевезено понад 125 тисяч пасажирів поїздами далекого сполучення та Інтерсіті+, з них лише 340 не допущено до поїздів через відсутність вакцинації або тесту. Загалом ситуація з перевезенням абсолютно контрольована", - сказав він.

В Укрзалізниці нагадують, що з 21 жовтня залізничні перевезення в далекому сполученні дозволені пасажирам за умови наявності в них: квитка на поїзд; документа, що посвідчує особу; документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (сертифікат про вакцинацію може бути або паперовий, або згенерований у застосунку «Дія»); або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також