Степанов пообіцяв, що російської вакцини в Україну не завезуть
19:05 04.05.2021
276

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив про російські фейки про вакцини та запевнив, що українців не щеплюватимуть "Супутником V".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Оновлений звіт Європейської служби зовнішніх зв'язків (European External Action Service, EEAS) не став несподіванкою. У ньому йдеться про те, що з появою нових різноманітних вакцин набирає обертів кампанія з їх штучної дискредитації. З початку 2021 року до бази даних EUvsDisinfo додали понад 100 (!) прикладів прокремлівських дезінформаційних заяв щодо вакцинації.

Це дослідження лише підтверджує те, про що я говорю вже кілька місяців: нас намагаються втягнути в брудну брехливу кампанію з дискредитації вакцин. Згадайте хвилю бруду, яким поливали AstraZeneca – зв’язок між вакциною і тромбами не підтвердили, але весь світ поставили на вуха. Головний автор фейків – Росія, якій не звикати до масового зомбування населення. Через нав’язування неправдивої інформації про інші вакцини всьому світу вона намагається проштовхнути власний «Спутник». Моя позиція принципова і незмінна: «Спутника» в Україні не буде. Водночас ті, хто нав’язують людям страхи щодо інших вакцин і називають їх «лайном» – свідомо чи по дурості підігрують Росії. Тому я закликаю українців бути розумнішими, не вірити фейкам, дотримуватися не лише особистої, а й інформаційної гігієни.

Читайте також