Українців безкоштовно вакцинуватимуть від коронавірусу на польсько-українському кордоні
10:00 19.05.2021
270

Українців, які їдуть працювати в Польщу, будуть вакцинувати від коронавірусу на польсько-українському кордоні. Про це повідомляє Wirtualna Polska.

Як зазначається, на прикордонних переходах у Підкарпатському воєводстві охочим потрапити до Польщі пропонуватимуть однодозову вакцину Johnson & Johnson.

“Це буде як фільтр, що захищає країну від приносу коронавірусу ззовні. Ми вже щодня фіксуємо кількох заражених людей на наших випробувальних пунктах біля кордону з Україною. Людям, які приїжджають на роботу до Польщі, також слід робити щеплення, що посилить наш захист”, - каже професор Станіслав Мазур, президент CM Medyk у Жешуві, один з організаторів кампанії щеплень у Підкарпатті.

Він додає, що українцям, які приїжджають до Польщі, запропонують вакцину "Джонсон і Джонсон". Застосування однодозового препарату дозволить уникнути можливих ускладнень при організації введення другої дози.

“Ми отримали багато сигналів від роботодавців про те, що вони хочуть таких щеплень. Компанії, які наймають іноземців на будівництві, на сезонних робочих місцях побоюються спалаху коронавірусу, який згодом блокує роботу. Ми чекаємо замовлених доз і відразу після цього розпочнемо щеплення”, - пояснює доктор Мазур.

 

 

Читайте також