Аналітики порівняли жорсткість обмежень в Україні і в країнах Європи
20:28 12.04.2021
500

Карантин в країнах Європи набагато жорсткіший, ніж в Україні. Про це свідчить інфографіка, яку оприлюднив на своїй сторінці в фейсбук аналітик Вадим Гладких.

За спостереженням аналітика, в Україні чи не ліберальні норми. Фактично, ніяких штрафів, комендантської години, а щось віддалено схоже на «локдаун» формально хіба що Кличко ввів в Києві, наскільки це можливо в межах його повноважень. У порівнянні з багатьма європейськими державами і столицями дуже ліберальний карантин, - прокоментував аналітик.

Гладких переконаний, що влада повинна приймати рішення про карантин, спираючись на європейський досвід, а не на рейтинги.

Я усвідомлюю, що питання локдауну - це не лише ділема вибору між виживанням економіки і виживанням людей, але питання «популярності - непопулярності» введення карантинних обмежень і як вони можуть вплинути на рейтинги. Ну ок, давайте перейматися рейтингами... але проблема у тому, що насправді рейтинги обернено пропорційні зростанню кількості хворих і померлих. І особисто я як людина байдужа до рейтингу, бо його не має, обрав би «європейський досвід».

Чи наше прагнення до Європи вельми вибіркове?

Автор: Єва Козаченко
Читайте також