Країни ЄС продовжили дію сертифікату COVID-19
16:33 28.06.2022
253

У вівторок країни Європейського Союзу схвалили продовження терміну дії сертифікатів COVID-19 на один рік до кінця червня 2023 року. Кількість випадків зараження коронавірусом знову починає зростати напередодні сезону літніх відпусток. Про це передає AP.

Сертифікати, спрямовані на полегшення поїздок блоком з 27 країн під час пандемії, набули чинності в липні минулого року і стали успішним інструментом, що допомагає громадянам ЄС пересуватися регіоном під час коронавірусу без обмежень, таких як карантин. Країни ЄС видали майже 2 мільярди сертифікатів.

Документ свідчить про те, що людина була вакцинована проти коронавірусу або що у неї нещодавно був негативний результат тесту або, що вона вилікувалась від інфекції.

Після того, як більшість країн ЄС зняли обмеження на коронавірус за останні місяці у світлі покращення ситуації із інфікуванням, нещодавнє зростання кількості випадків, викликане новими варіантами COVID-19, змушує уряди країн переглядати свої стратегії.

До слова, у Франції міністр охорони здоров'я Бріжіт Бургіньйон цього тижня рекомендувала людям знову носити маски в людних місцях і в громадському транспорті.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також
Байден захворів на коронавірус
Коронавірус
18:08 21.07.2022
Байден захворів на коронавірус