Днями стало відомо, що перший прем'єр-міністр України Вітольд Фокін отримав посаду першого заступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі завдяки особистому знайомству його онуки, співачки Маші Фокіної з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком, про це в інтерв'ю програмі "Світське життя" заявила сама внучка Фокіна Марія.

 За її словами, саме вона познайомила  Вітольда Фокіна з керівником ОП, оскільки дружить з Єрмаком з 18 років і  вони часто спілкуютьсія . "І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим. Він не знав, що Андрій Єрмак – це мій хороший друг дитинства. І Андрюші якраз теж була потрібна допомога – допомогти в ситуації", – заявила онука посадовця.

Також Марія розповіла, що Фокін і Єрмак порозумілися щодо методів завершення війни на Донбасі, додавши, що "у дідуся завжди були амбіції".

  Між іншим, як повідомляє Оbozrevatel, після початку Революції Гідності Маша Фокіна поїхала в США, де веде гламурний спосіб життя, не поспішаючи повертатися, з її слів, назад в "пекло". Внучка експрем'єра ні в чому собі не відмовляє і володіє колекцією взуття, вартість якої складає близько $30-40 тисяч.

У США Фокіна відпочиває в Майамі, відвідує концерти світових знаменитостей і є завсідницею дорогих ресторанів. До речі, на різних тусівках її неодноразово помічали з зірками російського шоу-бізнесу, які підтримують політику Путіна і війну в Україні. Зокрема, Фокіна дружить зі скандальним репером Тіматі.

А на одному зі святкувань її дня народження в Майамі були присутні ексдиректор Ані Лорак і друг Філіпа Кіркорова Сергій Перман.

В Україні Фокіна також не упускає можливості взяти участь в бурхливих тусівках. Так, вона з розмахом відзначала день народження в елітному караоке-ресторані Києва в оточенні безлічі зірок.

Незважаючи на статус діда-політика, Фокіна знялася повністю оголеною у фільмі грецького режисера, дружить з власником порно-студії, і часто хвалиться відвертими і провокаційними фото.

Читайте також