Свобода слова по-американськи. Трампа заблокували вже 12 платформ і соцмереж
17:30 10.01.2021
256

Чинного президента США, станом на 10 січня, заблокували на 12 соціальних платформах. Серед них Google, Instagram і Spotify.

Трампа блокують, звинувачуючи його в підбурюванні до насильства і поширенні неправдивої інформації.

У п'ятницю ввечері Google оголосив, що заблокував у своєму магазині популярний серед прибічників Дональда Трампа додаток Parler.

Власникам Parler останні кілька місяців нагадували про необхідність видаляти заклики до насильства, проте їх поширення в соцмережі продовжилося.

"Нам відомо про публікації в додатку Parler, спрямовані на розпалювання безперервного насильства в США" - зазначили в Google.

Соціальна мережа Twitter повідомила, що негайно і на постійній основі заблокувала особистий акаунт Дональда Трампа. Його звинувачено в порушенні правил, що забороняють вихваляти насильство, і ризиках подальшого підбурювання.

Рішення заблокувати аккаунт, за повідомленням компанії, була прийнято через «тривалу напруженість у США» і «сплеск світового обговорення» штурму будівлі Конгресу 6 січня.

Так, Трамп отримав бан в Facebook, Twitter, Google, Spotify, Snapchat, Instagram, Shopify, Reddit, Twitch, YouTube, TikTok і Pinterest.

 

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також