Команда Навального після його арешту анонсувала великі мітинги по всій Росії 23 січня
10:30 19.01.2021
257

Команда Навального після його арешту анонсувала великі мітинги по всій країні 23 січня


Сам політик також закликав прихильників виходити на вулиці - «за себе і за своє майбутнє»

Глава регіональних штабів Олексія Навального, заарештованого на 30 діб, Леонід Волков анонсував мітинги по всій країні.

«Штаби Навального по всій країні негайно починають підготовку до великих мітингів по всій країні 23 січня, не чекаючи нового суду. Олексій Навальний повинен бути негайно звільнений », - написав Волков у своєму твіттері.

 

На каналі «Навальний Live» також з'явилося звернення самого політика, який закликав прихильників виходити на вулиці: «Чого бояться ці бункерні злодії найбільше? Ви самі чудово знаєте - виходу людей на вулиці. Тому що це та річ, той політичний фактор, який не можна ігнорувати. Він найголовніший, найважливіший. Це суть політики. Тому не бійтеся - виходьте на вулиці. Виходьте не за мене, виходьте за себе і за своє майбутнє ».

Суддя в поліцейській дільниці підмосковних Хімок заарештувала Навального за порушення умов випробувального терміну у справі «Ів Роше». Оскільки політик приходив на реєстрацію в органи ФСВП нерегулярно, відомство домагається заміни йому умовного терміну на реальний. Суд повинен був розглянути це питання 29 січня, але, як передає Life Shot, засідання перенесли на 2 лютого.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також
Брати Клички виграли суд у 1+1
Політика
15:03 03.03.2021
Брати Клички виграли суд у 1+1