ЗМІ: Трамп не братиме участі в президентських виборах в 2024 році, щоб не розкривати фінансову документацію
10:00 12.01.2021
277

ЗМІ: Трамп не братиме участі в президентських виборах в 2024 році, щоб не розкривати фінансову документацію.
При цьому, за словами однопартійців Трампа, він буде «валяти дурня» і заявляти про намір балотуватися знову.

Президент США Дональд Трамп не збирається брати участь в наступних виборах в 2024 році, тому що для цього йому було б необхідно розкрити додаткову фінансову документацію. Про це повідомляє Politico з посиланням на джерела з числа соратників глави Білого дому.

Газета стверджує, що «більше півдюжини республіканців» впевнені у відсутності бажання Трампа знову балотуватися на пост президента. Якщо він передумає, то однопартійці мають намір відмовити його від цієї ідеї. Видання зазначає, що оприлюднення деяких фінансових документів зробило б Трампа «вразливим» з точки зору триваючих розслідувань та позовів щодо нього.

«Він не збирається висуватися. Він буде валяти дурня і говорити, що буде висуватися. Він буде дражнитися. Не думаю, що він коли-небудь скаже: «Я не буду висуватися». Він просто не стане цього робити », - цитує Politico одного зі співрозмовників.

 

На минулих в листопаді президентських виборах в США чинний лідер програв Джо Байдену. Трамп не раз відмовлявся визнавати поразку, а ЗМІ повідомляли про його намір знову балотуватися в 2024 році.

Минулого тижня прихильники Трампа прорвалися в Капітолій під час затвердження Байдена президентом і влаштували безлади, чотири людини загинули. За словами джерел Politico те, що відбулося також поставило під сумнів участь Трампа в президентських перегонах. Джерела газети вважають, що після цих подій «були зведені нанівець» всі досягнення Трампа на посаді президента США.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також