Трамп мирно передасть владу 20 січня
15:00 07.01.2021
256

Конгрес США підтвердив перемогу Джо Байдена на президентських виборах. Розподіл трьох голосів вибірників штату Вермонт дозволив Байдену і обраному віце-президенту Камалі Харріс подолати поріг в 270 голосів, необхідний для перемоги на президентських виборах.

Сенат і палата представників відхилили заперечення республіканців проти виключення голосів виборців Джорджії і Пенсільванії за Байдена. Республіканці також заперечували проти голосування на виборах в Арізоні, Неваді та Мічигані.

Помічник чинного президента в своєму твіттер-акаунті опублікував заяву Трампа. «Не дивлячись на те, що я повністю не згоден з підсумками виборів, і факти підтверджують мою перемогу, 20 січня відбудеться організована передача влади», - сказав Трамп.

«Я завжди говорив, що ми продовжимо нашу боротьбу за те, щоб на виборах враховувалися тільки законні голоси. Хоч це рішення і означає кінець найвеличнішого першого президентського терміну в історії, це тільки початок нашої боротьби за те, щоб знову зробити Америку великою », - добавілТрамп.

Вчора спільне засідання Конгресу, яке зазвичай є церемоніальним заходом, було призупинено, коли протестувальники прихильники чинного президента Трампа увірвалися в Капітолій. Робота Конгресу відновилася близько 20:00 за місцевим часом.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також