Кличко: Міська влада подовжила можливість пільгового проїзду в громадському транспорті столиц
19:30 24.12.2020
255

Київрада подовжила можливість пільгового проїзду в громадському транспорті Києва для мешканків інших міст до 1 липня наступного року. Відповідне рішення підтримали 104 депутати.

Відповідні зміни були внесені до цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019-2021 роки.

"Ми подовжили на пів року введення електронного квитка в промислову експлуатацію. Ми мали з 1 січня забезпечувати пільговий проїзд виключно киянам. Тобто, з початку 2021 року не кияни-пільговики уже не змогли б користуватися київським громадським пасажирським транспортом безкоштовно, - зазначив мер. - Але це - і мешканці Київської області,  які працюють в Києві, і ветерани-захисники, які приїжджають в столицю, й інші пільговики, які не проживають в Києві. Тому ми подовжили для них можливість користуватися пільговим проїздом. Адже уряд досі не вругулював питання компенсації перевізникам за перевезення пільговиків та взаємовідносини в цьому питанні між муніципалітетами та державою. Бо, оскільки пільги надаються на рівні держави, то й оплачувати їх має держава", - підкреслив Віталій Кличко.

Зокрема, на пільговий проїзд у громадському транспорті столиці можуть розраховувати наступні категорії пільговиків - не киян: пенсіонери, чорнобильці, люди з інвалідністю, учасники бойових дій, учасники АТО та деякі інші категорії. 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також