Сироїд пожалілася СБУ на прихід поліцейських у Раду
10:17 15.03.2017
253

Заступниця голови Верховної Ради Оксана Сироїд заявила, що працівники поліції Донецької області потрапили до сесійної зали парламенту незаконно.

Про це вона сказала у кулуарах Верховної Ради після того, як закрила засідання парламенту, коли трибуну зайняли представники "Народного фронту" та "Блоку Петра Порошенка", вимагаючи дати слово правоохоронцям щодо інциденту з учасниками "блокади Донбасу".

"Парламент повинен працювати відповідно до певного порядку. В залі засідань можуть перебувати тільки народні депутати або інші особи на відведених місцях. Інші особи також мають право виступати у залі пленарних засідань, якщо за це проголосує 150 народних депутатів і відповідно до процедури", – заявила Сироїд.

"Крім того, одне з критичних правил, критичних вимог демократії – органи правопорядку не мають права ступати на підлогу, де відбуваються парламентській дебати", – додала вона.

Перед тим депутат Андрій Тетерук заявив, що Сироїд просто злякалася, що з трибуни пролунає правда про "блокаду Донбасу", ініційовану її соратниками.

Після закриття засідання парламентську трибуну не звільнили, а представник поліції Донецької області розповів свою версію конфлікту за участю народного депутата Володимира Парасюка, в ході якого 14 березня постраждали 7 поліцейських.

Учансиків "блокади" затримали зі стріляниною.

Джерело: Українська правда

Читайте також