Кличко: Тиск на столичну владу продовжується
15:28 21.05.2021
259

Тиск на столичну владу продовжується. Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на питання від ЗМІ.

«Так. Перевірки та обшуки тривають. Наприклад, вчора ввечері прокуратура та податкова поліція прийшли в КП «Київтеплоенерго». Після того, як зранку – шукали щось в Департаменті житлово-комунальної інфраструктури КМДА, – повідомив Кличко. – Структурні підрозділи надають всю документацію. Навіть ту, що не стосується проваджень, за якими приходять правоохоронці. Такі масові раптові облави і постановочні акції – це, ще раз підкреслю, – маніпуляції для дискредитації міської влади. Спроба дестабілізувати ситуацію в столиці. Бо вже два тижні ключові комунальні підприємства і підрозділи міста не можуть нормально працювати. Оскільки там, зранку до ночі, шукають в основному документи, які ми самі передали правоохоронцям. – За фінансовими порушеннями, які виявили ми самі!» – сказав Віталій Кличко.

Мер вкотре звернувся до правоохоронних органів з вимогою надати докладний звіт про статус справ, щодо яких КМДА передавала документи за результатами аудитів.

«Нагадаю, з 2015-го року Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА здійснив 385 перевірок. І передав правоохоронцям матеріали за 316-ти об’єктами аудиту. Тому питання: яка ситуація з цими справами? Чому кілька років чекали, а тепер реагують на результати наших перевірок?! Тільки руки дійшли чи треба терміново заляпати Кличка і столичну владу?» – наголошує київський міський голова.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також