Очільник Вінниці прокоментував підпал, влаштований активістками "Femen"
16:00 14.11.2017
253

Цієї ночі у центрі Вінниці спалили декоративний трамвайчик – одну з найулюбленіших фотолокацій вінничан та гостей міста. І це була не справа рук якихось хуліганів чи випадковість: за знищення дитячої забавки відповідальність взяли активістки скандально відомого та одіозного руху «Femen».

Соціальні мережі вибухнули невдоволенням. Вінничани просто обурені тим, що одну з вуличних прикрас було зіпсовано, та вимагають покарати винних. Приєднався до дискусії й мер міста, Сергій Моргунов, прокоментувавши на своїй сторінці у Facebook це так:

«Не здивований, що це зробили не вінничани, бо люди, які люблять своє місто, таке чинити не будуть. Відверто обурює, коли деякі особи не гребують жодними методами в своїх політичних чи інших цілях – заради піару чи епатажу.

І ті, хто це вчинив, приїхавши в чуже місто, щоб напакостити його мешканцям, мають бути покарані. Сьогоднішній нічний підпал по суті – це провокація проти Вінниці. Сподіваюсь, правоохоронні органи оперативно і належним чином відреагують на ці дії, а вінничани уже склали свою думку про те, що відбулось».

 
Наступна новина
Читайте також