До Вінниці завітав митець, який зробив відомим депресивне американське містечко завдяки білборду
12:11 04.06.2024
357

До Вінниці на фестиваль ленд-арту «Міфогенез-24» завітав американський митець Клеменс Пул. Худуожник вже близько десяти років живе в Україні, гарно розмовляє українською, активно бере участь у національних мистецьких проєктах. Днями він завершив арт-об‘єкт на Скіфських валах.

Олена Афанас‘єва - українська колежанка Клеменса розповіла, про мистецьку акцію, яка зробила відомим американське містечко.

Зазначимо, що у американській глибинці є традиція - на спеціальних панелях пастор чи його помічник викладає з літер якусь цитату з Біблії. І ось один такий білборд стояв закинутий без діла. Клеменс Пул придумав, як використати білборд..

Будь-хто із подорожніх міг приїхати і викласти на панелі своє власне одкровення. Інші люди, які їхали тією дорогою, читали і «прозрівали». Митці лише фіксували, фотографували ці одкровення та публікували на спеціально створеному сайті. 

Архів одкровень зберігається. Геніально ж. Люди теж оцінили – нікому невідоме містечко стало відомим завдяки цьому проєкту, - резюмує Олена Афнас‘єва.

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також