США відправляють радника Держдепу в Україну і Польщу через "Північний потік-2"
11:02 20.07.2021
288

Вашингтон висилає радника Держдепу Дерека Чоллі в Україну і Польщу обговорити питання "Північного потоку-2". Про це йдеться в повідомленні на сайті Державного департаменту США.

Зазначається, що Чоллі продовжить дипломатичні переговори з країнами з приводу ряду питань, зокрема обговорить загальну стурбованість по трубопроводу "Північний потік-2" і енергетичну безпеку в цілому, а ще - хід реформ.

Зокрема Радник Держдепу відвідає Київ 20-21 липня, а потім - Варшаву - 21-23 липня, "щоб зміцнити стратегічну цінність відносин США з Україною і Польщею".

У Києві Чоллі зустрінеться з високопоставленими урядовцями, щоб обговорити підтримку США зусиль України щодо протидії агресії Росії і подальше просування економічних та антикорупційних реформ.
Також радник Держдепу зустрінеться з представниками бізнес-спільноти для обговорення відновлення економіки України.

У Варшаві дипломат обговорить стратегічні двосторонні і регіональні питання та загальну прихильність до демократичних цінностей та інститутів.

Вказується, що Чоллі продовжить дипломатичні переговори з країнами з приводу ряду питань, зокрема обговорить загальну стурбованість по трубопроводу "Північний потік-2" і енергетичну безпеку в цілому, а ще - хід реформ.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також