У КНДР громадянам заборонили сміятися і пити алкоголь 11 днів
18:35 17.12.2021
261

Протягом 11 днів жителі Північної Кореї не можуть святкувати дні народження, ховати померлих, здійснювати покупки, сміятися та голосно плакати, а також пити алкоголь.

Влада Північної Кореї заборонила мешканцям під час 11-денної жалоби з нагоди десятої річниці смерті колишнього лідера КНДР Кім Чен Іра сміятися, відзначати дні народження, ховати близьких та голосно плакати, повідомляє RFA.

Зазначається, що під час жалоби місцеві жителі не можуть проводити дозвілля, купувати та пити алкоголь.

Також місцеві джерела повідомляють, що влада заборонила людям ходити в магазини 17 грудня — в день смерті колишнього лідера КНДР.

"Навіть якщо член вашої сім'ї вмирає під час жалоби, вам не дозволяється голосно плакати, а тіло необхідно винести після того, як жалоба закінчиться. Люди не можуть навіть відзначати власні дні народження, якщо вони припадають на жалобу", - поділилися місцеві жителі.

У дні минулорічних жалоб громадян у стані сп'яніння заарештовували. За словами місцевих жителів, такі люди вважалися ідеологічними злочинцями, їх відвозили і більше їх ніхто не бачив. Партійне керівництво організувало спеціалізовані бригади поліції.

Як відомо, Кім Чен Ір став керівником Північної Кореї після смерті свого батька Кім Ір Сена у 1994 році і очолював країну до 2011-го, доки не помер сам.

За рішенням політбюро Трудової партії Кореї Кім Чен Ір похований у мавзолеї разом зі своїм батьком Кім Ір Сеном.

 

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також