Велика Британія ввела нові санкції проти російських силовиків та іранських чиновників
15:00 09.12.2022
252

Велика Британія сьогодні, 9 грудня, розширили санкції проти РФ та Ірану. До санкційного списку внесли російських силовиків та іранських чиновників.

Про це йдеться у заяві уряду Британії.

"Наш обов’язок - сприяти розвитку вільного та відкритого суспільства в усьому світі. Сьогодні наші санкції йдуть далі, щоб викрити тих, хто стоїть за жахливими порушеннями наших найважливіших прав", - сказав міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі.

Відомо, що обмеження запровадили проти командира 90-ї танкової дивізії РФ полковника Раміля Ібатулліна, який причетний до незаконного вторгнення. Також до списку додано співробітника ФСБ Росії в Криму Андрія Тішеніна та старшого оперуповноваженого в Криму Артура Шамбазова. У 2015 році вони катували українця Олександра Костенка.

Також до санкційного списку додали співробітника ФСБ Росії в Криму Андрія Тішеніна та старшого оперуповноваженого в Криму Артура Шамбазова. Вони у 2015 році катували українця Олександра Костенка.

Крім того, під санкції Британії потрапили 10 іранських чиновників, причетні до судової та правоохоронної системи. Серед них 6 осіб, які були відповідальні за переслідування протестувальників та винесенням вироків, зокрема смертної кари.

Санкції передбачають замороження активів та заборону на в'їзд.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також