У Британії відмовляться від паспортів вакцинації заради прав громадян
13:01 18.09.2021
259

У той час, як в деяких країнах готуються до посилення карантину, британський уряд замислюється над тим, щоб не ділити своїх громадян на «щеплених» і «нещеплених».

Міністр охорони здоров’я Саджид Джавід заявив, що на Даунінг-стріт передумали вводити «паспорти вакцинації» для відвідування нічних клубів і масових заходів в Англії. Втім, від такого плану остаточно не відмовилися, і він може бути введений восени або взимку в разі потреби.

Однак, міністр підкреслив, що йому «ніколи не подобалася ідея просити людей пред’явити документи» для участі в заходах. Тому чиновник сподівається на високий рівень вакцинації, успішне тестування, лікування і відстеження контактів На його думку, ці заходи роблять «паспорта» непотрібними.

Більш того, міністр висловився за скасування ПЛР-тестів, які зараз повинні здавати мандрівники до і після прильоту в країну.

 У Шотландії, між тим, з жовтня такі паспорт будуть потрібні для відвідування масових заходів і нічних клубів. В Уельсі рішення про них прийматимуть на наступному тижні, а в Північній Ірландії таких планів поки що немає.

 

Автор: Єва Козаченко
Читайте також