Антикарантинний бунт: у Тернополі відмовились виконувати карантинні обмеження
18:57 14.09.2020
264

 

З понеділка, 14 вересня, в Україні ввели нове епідеміологічне зонування. Кількість міст, які потрапили у червону зону зросла, а у МОЗ застерігають: не виключено, що в ній опиниться вся Україна, адже ми наближаємося до того, що позначка в 3 тисячі хворих за добу може стати щоденною.

Не зважаючи на карантинні обмеження очільники деяких українських міст заявили, що не мають наміру виконувати карантинні обмеження. Одним з перших приклад антикарантинного бунту показав черкаській міський голова, якого вже сьогодні підтримав очільник Тернополя.

У Тернополі місцева влада стала на захист освітян та бізнесу. Зокрема, начальник управління правового забезпечення міської ради Олександр Печіль повідомив, що вони судяться з  Кабінетом міністрів.

«Цей позов ґрунтується на рішенні Конституційного суду, який постановив, що обмеження конституційних прав може бути лише під час запровадження воєнного або надзвичайного стану».

Також у місті працюють кафе, бари та ресторани. Підприємці говорять, що ще один жорсткий карантин їхній бізнес не «переживе».

Зазначимо, у міській раді Тернополя запевняють, що ситуацію контролюють, а вільних місць у лікарнях вдосталь.

Джерело: 5 канал

 

Читайте також