Бразилія та Аргентина створять свою вакцину від COVID-19
09:11 22.09.2021
257

Панамериканська організація охорони здоров'я (PAHO) обрала два біомедичні центри в Аргентині та Бразилії як регіональні центри для розробки та виробництва вакцин на основі мРНК для боротьби з COVID-19 у Латинській Америці. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Ідея полягає у тому, щоб залучити наявні виробничі потужності, щоб допомогти перенести технологію вакцин, розроблену Moderna (MRNA.O) у США, у регіон, який сильно постраждав від коронавірусу і досі не має доступу до достатньої кількості вакцин.

Технологічний інститут біо-Мангуїньоса з імунобіологічних препаратів у Фіокрузі, провідній медико-біологічній лабораторії Бразилії, був обраний за свою історію виробництва вакцин і вже зробив "багатообіцяючий прогрес" у розробці технології вакцинації мРНК.

Sinergium Biotech, біофармацевтична компанія приватного сектору, була обрана центром в Аргентині, і вона буде співпрацювати з фармацевтичною лабораторією МАБІСЕНС тієї ж групи для розробки та виробництва активних інгредієнтів вакцини.

Філіал Всесвітньої організації охорони здоров’я Америки заявив, що виробництво вакцин має принести користь усьому регіону, а розповсюдження фінансується за рахунок Поворотного фонду PAHO.

Велика Британія відмовилася від закупівлі франко-австрійської вакцини Valneva від COVID-19, яка перебуває у розробці.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також