Українські міста отримали інноваційні ліки від коронавірусу, - МОЗ
20:32 21.09.2021
259

МОЗ доставило в українські регіони інноваційні ліки від коронавірусу. Препарати українські медики отримали за сприяння посольства України в США, як гуманітарний вантаж, наданий американською благодійною організацією Direct Relief.

Про це РБК-Україна повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

20 тисяч флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) і 40 тисяч флаконів Етесевімабу (Etesevimab) вже в Україні і розвезені в регіони, - наголосив очільник відомства.

Він зазначив, що відповідним наказом МОЗ оновлено протокол «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким передбачена можливість використання лікарських препаратів Bamlanivimab і Etesevimab.

За словами Ляшка, це дозволить лікарям, які надають допомогу хворим COVID-19, мати чітку інструкцію про те, в яких саме випадках захворювання і як правильно застосовувати ці лікарські засоби.

Ліки діють безпосередньо на вірус - препарати зв'язуються зі спайковими білками вірусу, запобігаючи проникненню в клітину, прискорюють одужання хворих з Коронавірусною хворобою і запобігають виникненню ускладнень, - пояснив він.

Автор: Марія Петренко
Читайте також