Міносвіти рекомендує закладам освіти оголосити канікули з 18 жовтня
14:58 13.10.2021
257

Міністерство освіти і науки звернулося до місцевих органів влади з рекомендацією розпочати осінні канікули у закладах загальної середньої освіти з 18 жовтня. Про це у Телеграмі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет

Він зазначив, що за минулий тиждень захворюваність на COVID-19 по всій території України, згідно з даними МОЗ, стрімко зросла.

«Відповідно до рішення Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і пропозиції МОЗ, Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18.10.21», - заявив Шкарлет.

Він переконує, що навчальний процес пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення.

Пізніше МОЗ виступило з рекомендацією для Міносвіти перенести канікули. У відомстві переконані, що достроковий початок канікул для школярів допоможе позитивно вплинути на поширення коронавірусу.

"Чинним законодавством передбачено, що структура і тривалість навчального року й відпочинку між ними визначаються виключно рішенням педагогічної ради закладу освіти. А тому, звертаючись до педрад, прошу відповідально поставитися до рекомендацій МОН", — наголосив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також