Новий штам коронавірусу: Ізраїль закриває кордони для іноземців
17:05 28.11.2021
260

Щоб запобігти подальшому поширенню в країні варіанта коронавірусу "Омікрон", уряд Ізраїлю повідомив увечері в суботу, 27 листопада, про рішення тимчасово закрити кордони для більшості іноземних громадян та запровадити низку додаткових обмежень. Ці заходи набудуть чинності увечері неділі, 28 листопада.


На даний момент в Ізраїлі офіційно підтверджено один випадок зараження варіантом коронавірусу "омікрон", ще семеро пацієнтів очікують на результати аналізу їх тестів.


Як зазначає газета Jerusalem Post, відповідно до нових правил, будь-які особи, що прибувають до Ізраїлю, зокрема прищеплені від коронавірусу громадяни країни, будуть зобов'язані дотримуватися триденного карантину. Пасажирів, що прибувають до країни, тестуватимуть вже в аеропорту. Якщо зроблений на третій день після в'їзду до Ізраїлю ПЛР-тест виявиться негативним, мандрівникам дозволять перервати ізоляцію. Термін перебування на карантині для нещеплених громадян Ізраїлю становитиме сім днів.


Іноземців із правом в'їзду в країну для проходження карантину розміщуватимуть у спеціальному "коронавірусному" готелі.


Раніше ізраїльський уряд уже ввів обмеження на сполучення з африканським регіоном, де набув широкого поширення новий варіант коронавірусу "омікрон". Багато африканських країн, перш за все розташовані на півдні континенту, були внесені Ізраїлем до так званого "червоного списку".

Автор: Марія Петренко
Читайте також