«Путін буде змушений рахуватися з думкою світової спільноти» - нардеп Ткачук
12:00 05.10.2017
255

Народний депутат України, член Комітету ВР з правої політики і правосуддя Геннадій Ткачук в ефірі телеканалу “112.UA” прокоментував  ситуацію, що склалась навколо реінтеграції Донбасу і не тільки.

Як завжди гостро стояло питання втручання Російської Федерації у політику України стосовно окупованих територій.

«Росія не хоче добровільно піти з цих територій. Я наголошую, що це заморожений конфлікт, і вони хочуть його підтримувати, як у Придністров’ї, де такий конфлікт підтримується вже двадцять років», - нагадав Ткачук.

Депутат висловив свою впевненість у тому, що керівництво Російської Федерації не зможе й надалі протистояти санкціям, накладеним на державу міжнародною спільнотою.

«Нас підтримує сьогодні міжнародна спільнота, нас підтримує Євросоюз і Сполучені Штати Америки. Я вважаю, що Путін буде змушений рахуватися з думкою світової спільноти», - наголосив Геннадій Ткачук.

Також у студії було піднято питання умов Мінських домовленостей та Будапештського меморандуму, яких, нагадаємо, не дотримуються східні сусіди, і згадки про Крим у нових законопроектах, що стосуються повернення окупованих територій.

Детальніше дивіться у відео: https://www.youtube.com/watch?v=pMSwQy7hMDU
Читайте також