Геннадій Ткачук: Комунікація влади та громади допомагає створити ефективну управлінську модель
Геннадій Ткачук: Комунікація влади та громади допомагає створити ефективну управлінську модель
16:29 19.10.2020
266

Поєднання політичної волі та реального бачення ситуації дозволяє розробити алгоритм дій, який не допустить виникнення критичних ситуацій, а навпаки допоможе вирішити проблемне питання й дасть можливість громаді розвиватися.

Зокрема, задля розробки спільних програм представники Вінницької міської ради активно комунікують з містянами, які знають про потреби громади не з чуток. Саме за ініціативи вінницької влади днями подібна зустріч пройшла у Вінниці.

В рамках форуму «Паралельний простір» активні містяни, представники громадських організацій не просто познайомились один з одним, а поспілкувалися з чиновниками вінницької міськради. Впродовж п’яти годин усі охочі мали змогу долучитися до брифінгів представників профільних департаментів. Враховуючи епідеміологічну ситуацію на Вінниччині, зустріч проходила у двох локаціях – хаб «Місто змістів» та Креативний простір Артинов.

В ході роботи обговорювались питання щодо економічного розвитку міста, піднімались питання розвитку освітньої та туристичної галузі. Окрім того, містяни мали змогу долучитися до майстер-класів, які були спрямовані на організаційний розвиток громадських організацій та адаптацію до змін.

Хочеться подякувати місцевій владі за проведення заходів спрямованих на активне залучення громади та представників ГО до заходів, що мають на меті спільну роботу в напрямку поліпшення розвитку міста, особливо в період пандемії. Адже саме завдяки спільній роботі наше Вінниця входить до списку найкомфортніших міст для життя та ведення бізнесу.  

Автор: Геннадій Ткачук

депутат ВР VII, VIII cкликань

Читайте також