В процесі роботи пленарного засідання ми підтримали зміни до Програми економічного та соціального розвитку.
Ігор Ткачук: депутати виділили майже 10 мільйонів гривень на реконструкцію освітніх та спортивних закладів
14:19 26.09.2020
377

На заключній сесії Вінницької міської ради депутатський корпус сьомого скликання підтримав зміни до «Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Зокрема, було прийнято рішення щодо виділення 8 мільйонів гривень на облаштування системи опалення у спортивному комплексі. Про ці та інші рішення прийняті на пленарному засіданні повідомив депутат міськради Ігор Ткачук.

В процесі роботи пленарного засідання ми підтримали зміни до Програми економічного та соціального розвитку, віднайшовши в бюджеті 8 млн на реконструкцію СКА по вул.Янгеля. Окрім того спрямували 800 тисяч на заміну вікон в дитячому садочку №16, що по вул. Зерова й 1 млн гривень на продовження реставрації будівлі школи №2. Ще 26 млн нашим спільним рішенням було виділено на придбання навчальним закладам протиепідемічних засобів, аби батькам не доводилося все це купувати з власної кишені, - зазначив депутат міськради.

Також Ігор Віталійович зауважив, що з бюджету буде виділено майже 500 тисяч гривень на харчування  дітей.

На нинішньому засіданні ми виділили кошти для безкоштовного харчування в навчальних закладах 502 дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій, з цією метою до кінця року буде перераховано 496 тис.грн, - йдеться в дописі.

Депутат міськраду зауважив, що серед кожне питання порядку денного ретельно вивчалось на комісіях та обговорювалось в ході роботи сесії.

Затвердили міську стратегію розвитку, крім того, врахувавши думку містян, проголосували про проведення організаційно-правових заходів щодо впорядкування та збереження території пам'ятки археології відомої як «Замкова гора». Розглянули ще чимало важливих моментів для функціонування нашого міста, правда, навіть наостанок деякі колеги не втрималися від спокуси попіаритися перед виборами на резонансних питаннях, але загалом вдалося прийняти чимало важливих рішень, гідно завершивши нинішню каденцію.

 

Автор: Анастасія Волкова
Читайте також